ARTYKUŁ SPONSOROWANY Turystyka, Wakacje

Apartament Mechelinki – ekskluzywne wakacje w małej miejscowości

Apartament Mechelinki zapewnia luksusowe wakacje w małej miejscowości. Luksusowo wyposażone mieszkanie w okolicach Trójmiasta jest zalecane jest dla dużej liczby osób, ponieważ może tutaj zamieszkać nawet 6 osób. Mechelinki należy do firmy MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Z jej właścicielem można skontaktować się przez formularz www albo dzwoniąc: 601 991 980, 601991980 a także +48601991980. Udzielone będą odpowiedzi na wszystkie zapytania o rezerwację. Mieszkanie można wynajmować na dłuższy czas, o ile pojawi się taka konieczność.

Wtedy cennik wyznaczony jest indywidualnie. W apartamencie umieszczone są: tv z płaskim ekranem, klimatyzacja, sejf, strefa relaksu, szafa, łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki, darmowy Internet, lodówka, kuchnia wyposażona we wszystkie sprzęty, sporych rozmiarów balkon z widokiem. Do dyspozycji pozostaje też chroniony garaż.

Goście przebywający w obiekcie z pociechami zachwalają plac zabaw dla dzieci przy obiekcie oraz to, ze nocleg jest bezpłatny dla dzieci do 3 lat. Każdy z gości może w tym miejscu przygotować dla siebie dania, pić kawę, zobaczyć film albo przygotować przyjemną kąpiel. Można wobec tego czuć się jak w swoich czterech ścianach. Na komfortowych łóżkach można będzie odpoczywać po dniu spędzonym na zwiedzaniu. Osoby praktyczne cenią możliwość zapłaty kartą lub internetowo.

Właściciele mieszkania mają świadomość, że aktualnie nad wyraz wiele osób podróżuje z psem lub kotem, a więc  w apartament Mechelinki przyjmowane są zwierzęta bez dodatkowych opłat. Apartament jest przeznaczony dla osób, które chcą odpocząć od wakacyjnego zgiełku. Mieszkanie w Mechelinkach zlokalizowane jest w pobliżu Rewy oraz Gdyni. Jest to w takim razie świetna alternatywa dla osób, które planują przyjechać do Trójmiasta. Przestronne mieszkanie pozostaje w pełni do wykorzystania przez gości.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY