ARTYKUŁ SPONSOROWANY Turystyka, Wakacje

Atuty przelotu paralotnią z firmą Paralotnie Rewal – Trzęsacz

Najważniejsze informacje na temat lotu paralotnią firma Paralotnie Rewal – Trzęsacz udostępnia na stronie online. Przykładowo, można dowiedzieć się, gdzie stricte ma miejsce przelot, a więc z jakiego miejsca się wyrusza. Ponadto, specjaliści wskazują na sprawy formalne, a więc w jaki sposób zapisać się na lot i w jakich okolicznościach pogodowych odbywa się on.

Latać mają możliwość osoby w przedziale wagowym od 30 do 90 kilogramów. Przeciwwskazania do przeżycia przelotu to: schorzenia serca, padaczka, schorzenia układu krążenia oraz schorzenia psychiczne. Opłaca się orientować się, iż przeloty nie są rezerwowane na określone dni oraz godziny. Są albowiem uzależnione od faktu, jaka w danej chwili jest pogoda w Rewalu – Trzęsaczu, a szczególnie od tego, jaki jest wiatr.

Loty odbywają się wobec tego na daną chwilę, po zaznajomieniu się przez specjalistów z tym, jakie są uwarunkowania w górze. Pracownicy cały czas zaznaczają, że najważniejsze podczas tak inspirującej atrakcji jaką są paralotnie Trzęsacz jest poziom bezpieczeństwa.

Nie lata się więc w deszczu, kiedy jest burza i przy podmuchach wiatru większych aniżeli 6 m/s. Dlatego to pilot ma przelot próbny i na takiej przesłance wyznaczy, czy są możliwości do odbywania przelotów przez te osoby, które zamierzają to robić. Opiekunowie, którzy chcieliby, aby dziecko leciało paralotnią zobowiązane są wyrażać zgodę, kiedy chodzi o dziecko niepełnoletnie. Waga pociechy musi również pozostawać większa niż 30 kg oraz nie wyższa aniżeli 90 kg.

Przeloty osób niepełnoletnich odbywają się jedynie pod nadzorem rodziców. Eksperci zaznaczają także, że znaczące jest to, w jaki sposób dana osoba się ubiera na lot. Ubranie powinno być wygodne, sportowe, a buty idealnie wybierać takie, aby było zabezpieczenie przed spadaniem, czyli albo wiązane lub na rzepy. W chłodne dni dobrze będzie założyć bluzę, bo w powietrzu jest jeszcze chłodniej. Będąc odpowiednio przygotowanym z pewnością będzie się zadowolonym.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY