Turystyka, Wakacje

Dlaczego koszulki z nadrukami są dobrymi prezentami

Najróżniejszych pomysłów na ciekawe upominki i prezenty jest dużo, i jeśli ktoś będzie chciał, to bez żadnego problemu coś odpowiedniego znajdzie. A przecież rozmaitych okazji na to raczej nie będzie brakować, ponieważ co najmniej parę razy w roku bliskie osoby coś świętują. Jednym z bardziej interesujących i ciekawych pomysłów może być fajny prezent dla dziewczyny. Jeżeli ktoś się będzie decydował na taki fajny prezent dla chłopaka, to ma wiele możliwości jeśli chodzi o technologię takiego druku.

Pomyśleć również można o wykonaniu haftu, jaki wprawdzie nie będzie posiadał takiej ilości barw co wydruk, ale też ładnie się będzie prezentował. Jedną z popularnych metod robienia personalizowanych koszulek jest sitodruk. Można za jego pomocą wykonać nawet skomplikowane wzory, ale w przypadku jednostkowych elementów koszt realizacji będzie dość wysoki. Dlatego też znacznie częściej firmy stosują różnego rodzaju drukarki, pozwalające nadrukować grafikę czy zdjęcie bezpośrednio na materiale. Jeżeli zostaną użyte farby wysokiej jakości, a sam wydruk zostanie zrobiony na dobrym urządzeniu, to uzyskać będzie można wysoką trwałość.

Następną z metod, jakimi są robione koszulki z haftem, jest sublimacja. Przy tej metodzie na papierze transferowym drukuje się grafikę, która następnie musi zostać wprasowana w materiał. Ta metoda daje dużą elastyczność, gdyż nadruk można zrobić na dowolnej części odzieży. Rysunki wykonane w ten sposób są trwałe, odporne na pranie i długo zachowują kolory.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY