ARTYKUŁ SPONSOROWANY Turystyka, Wakacje

Korzyści które wynikają z użycia terminala paliwowego XTRACK

Terminal pozwalający całkowicie nadzorować to, co wykonywane jest z paliwem, czyli XTrack jest dobierany przez osoby, którym będzie zależało na tym, by mieć dostęp tylko do najlepszych propozycji.

Zarządcy floty doceniają zwłaszcza to, że na bieżąco mają możliwość kontrolować poziomy paliwa. Możliwa jest także identyfikacja osoby która tankuje. Pozwala na to 2stopniowy system autoryzacji na poziomie: kierowca/pojazd lub kierownikpracownik. Można albowiem poprzez terminal paliwowy XTrack prosto zobaczyć, kto pobiera paliwo i w jakim samochodzie. Z uwagi na to, że logowanie ma miejsce przy pomocy karty można zbierać wszystkie dane, jakie da się przejrzeć w systemie online.

Jeśli dotychczas nie skorzystano z tych rozwiązań, to bez wątpienia doceni się to, że można otrzymać dokładną wiedzę co do wykorzystania paliwa w przedsiębiorstwie przez każdego z pracowników. Oferowany terminal XTrack po podłączeniu do Internetu przesyła kompletne informacje, jakie zarejestruje. To natomiast pozwala opracować raporty umożliwiające sprawne rozliczenia oraz sprawdzanie obiegu paliwa.

Każdy z raportów może być utworzony według spersonalizowanych rozwiązań. Modyfikacje mogą dotyczyć przykładowo umieszczenia znaku rozpoznawczego marki lub dodawania innych kolumn. Będac zdecydowanym na dystrybutor paliwa XTrack można też zbierać wiadomości a także alerty powiązane z tym, jaki jest poziom paliwa. Terminal zbiera bowiem dane z czujnika paliwa i przesyła je. Można sprawdzić ile jest paliwa, bądź oleju napędowego oraz właściwie rozplanować kolejne dostawy.

Opcje jak przykładowo Titan Access da się w dowolny sposób zmodyfikować. Dokładne informacje na temat funkcjonowania całości można uzyskać od ekspertów. Pozostałe produkty, jakie są do wykorzystania przez zleceniodawców to: kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor oraz Binmonitor. Wyznaczniki co do tego, na co się decydować są indywidualne.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY