Turystyka, Wakacje

Nowoczesne maski do nurkowania TUSA

Główne komplety do nurkowania, dostępne w punkcie sprzedaży TUSA mogą dla siebie wybierać zarówno wykwalifikowani nurkowie, jak i osoby które zaczynają swoją przygodę. Każdy z tych kompletów jest opisany, a więc nikt nie będzie mieć problemów z wyselekcjonowaniem tego, czego potrzebuje. Każdy z tych kompletów zapewnia pełne pole spostrzegania pod wodą. Dostępne modele zaprojektowane są zgodnie z najnowszymi trendami. Znajdują się w nich takie innowacje jak: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór zapobiegający przedostawaniu się do maski wody w trakcie zanurzeń. Wyjątkowo użyteczny jest też zawór oczyszczający.

Wykazujący właściwości hipoalergiczne silikon z jakiego została wykonana maska nie wywołuje podrażnień na skórze. Silikon jest również materiałem miękkim oraz elastycznym, a więc dopasuje maskę do twarzy. Widok z niej jest imponujący, gdyż to sto sześćdziesiąt osiem stopni panoramicznego obrazu. Pasek można wyregulować w dowolny sposób. Boczne szyby w maskach TUSA zaprojektowane są w taki sposób, aby zredukować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają idealną widoczność oraz to, że wszystko zobaczy się w naturalnych barwach. Fajka oraz ustnik w kompletach też wykonane są z silikonu. Element taki zrobiony jest na bazie technik HyperDry Elite Dry Top.

Technika ta jest odpowiedzialna za zachowanie suchości nawet podczas maksymalnego zanurzenia. Pływak zamieszczony w zaworze od razu go zamyka i w efekcie woda nie przedostaje się do zewnątrz. Wykonany anatomicznie ustnik gwarantuje najwyższy komfort użytkowania. Płetwy mają specjalną komorę na stopy, zrobioną z miękkich materiałów. Zaawansowana technika multi – flex daje pewność idealnego dopasowania. Komfortowe kalosze z paskiem z silikonu są gwarancją efektywnego nurkowania. Całość została wykonana tak, by w trakcie podróży zajęła jak najmniej miejsca. Komplety TUSA szczególnie natomiast rozpoznawalne z tego, że są nad wyraz wydajne w czasie nurkowania.

Opracowany przez firmę system Hybrid Blade System wpływa bardzo dobrze na napęd, wydajność i przenoszenie mocy. W punkcie sprzedaży można także zaopatrywać się w zestaw maska fajka, żeby mieć dostęp do wszystkich gadżetów.