Aktywność ARTYKUŁ SPONSOROWANY

O czym należy pamiętać, robiąc zabieg makijażu permanentnego brwi w London Esthetics

Makijaż permanentny brwi zrobiony w London Esthetics przynosi doskonały rezultat. Pacjentki wiedzą, że w ten sposób otrzymają perfekcyjną oprawę oka. Odpowiedni kształt brwi oka spowoduje, że spojrzenie stanie się świeże oraz atrakcyjniejsze. To też przełoży się na piękno całej twarzy. Zadbają się o to, eksperci, jacy mają w tym spore doświadczenie.

Kształt brwi będzie współgrał z rysami twarzy perfekcyjnie. Makijaż permanentny brwi to gwarancja dla pacjentek, że zmniejszy się czas, jaki spędzają one rano podczas robienia makijażu. To również bardzo dobre wyjście dla kobiet, które systematycznie uczęszczają na tradycyjną regulację brwi i hennę do gabinetu kosmetycznego, bo jest to praktyczniejsze.

Jeszcze niedawno makijaż ten kojarzył się z odczuwaniem bólu, natomiast jest to mit. Nawet od jakiegoś czasu z tego zabiegu ochoczo będą korzystały nie tylko panie, lecz i panowie. Osoby interesujące się zabiegiem muszą zgłaszać się do kliniki na konsultację.

Tutaj ekspert zaznajomi się z oczekiwaniami pacjentki albo klienta a także dopasuje idealną technikę dla określonego rodzaju skóry. Pierwsza konsultacja trwa około 2 godzin podczas jakich udzielane są wiadomości w temacie zagojenia oraz opieki pozabiegowej. Ekspert medycyny estetycznej narysuje kształt brwi oraz ustali barwę, grubość oraz typ pociągnięcia. Po takich uzgodnieniach makijaż będzie zrealizowany. Eksperci przekazują też wiadomość o tym, w jakim czasie klient lub klientka mają zgłosić się na poprawkę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY