ARTYKUŁ SPONSOROWANY Sport

Obuwie do tenisa marki Yonex

Obuwie do tenisa marki Yonex zachwalają zarówno amatorzy, jak i profesjonalni gracze. W punkcie sprzedaży polskiego dystrybutora udostępnione są wszystkie modele, jednocześnie w wersji dla kobiet, jak i męskiej. Buty są ergonomiczne, zrobione są z solidnych tworzyw i są równocześnie stylowe. Komfortowa podeszwa umożliwia komfort gry.

Najchętniej dobierane są buty Yonex Power Cushion, zapewniające stabilną grę na korcie tenisowym. Buty mają miękkie dopasowanie, a podeszwy są w nich zrobione z pianki EVA. Gwarantują świetną amortyzację, jak i pozwalają na płynniejsze przenoszenia na korcie. Można je wytypować w dowolnym wzorze. Solidność i jednoczesna wygoda obuwia do tenisa sprawiają, że znacznie więcej osób docenia ich atuty i z chęcią nosi je na korcie.

Buty doceniane są przez graczy początkujących, jak i wykwalifikowanych tenisistów. Zapewniają szybką oraz mocną pracę nóg. Na dodatek, Yonex to firma znana z produkowania licznych akcesoriów, z jakich zadowoleni będą gracze w tenisa i badmintona. Rakiety, odzież, profesjonalne rakiety do tenisa i sporo pozostałych wyrobów sprawiają, że można zaopatrzyć się w pełni, kompletując wszystkie wyroby, jakie są potrzebne do grania w tenisa albo w badmintona.

Głównie Yonex to marka znana z wykonywania zaprojektowanych w myśl ergonomicznych zasad rakiet do tenisa oraz do badmintona. Marka projektuje i dystrybuuje trzy kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED a także VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE cechuje duży komfort grania i imponująca siła uderzenia. Kolekcja VCORE pozwoli na większą kontrolę gry i wykazuje doskonałą rotację. Posiadając swoją ulubioną rakietę Yonex lub też kupując ją pierwszy raz – będzie się zadowolonym. Cechy rakiety można również omówić z pracownikami zatrudnionymi w sklepie. Każda rakieta opisana jest pod względem tego, czy mogą z niej skorzystać średniozaawansowani, czy wykwalifikowani sportowcy. Dostępne są także serie rakiet do badmintona – Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dołączona jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY