Turystyka, Wakacje

Oferta idealnie dostosowana do osób przebywających w Zajeździe u Hermanów

Wygodne pokoje jakie proponuje Zajazd u Hermanów zlokalizowany w okolicy zamku Olsztyn motywują osoby poznające Szlak Orlich Gniazd do zatrzymania się dokładnie tutaj. Jura Krakowsko – Częstochowska już od wielu lat dobierana jest jako destynacja przez sporo Polaków.

Olsztyn w okolicach Częstochowy jest miejscem idealnym na piesze lub rowerowe wycieczki. Zajazd u Hermanów oferuje pokoje okolice częstochowy dla dziewiętnastu osób. Są to pokoje na poddaszu, stylowo zarządzane. Pośród siedmiu pokoi gościnnych każdy jest zaaranżowany w innej kolorystyce. Dla gości udostępnione są: pokój brązowy, pokój granatowy, pokój pomarańczowy, pokój zielony, pokój gołębi, pokój kameleon i pokój malinowy.

Pokoje są jedno, dwu, trzy lub czteroosobowe. Można w takim razie zatrzymać się w nich samemu, z osobą bliską albo z całą rodziną. Dużym walorem zajazdu jest to, że na miejscu znajdują się plac zabaw, ogródek i restauracja. We wszystkich pokojach znajduje się łazienka. Przyjezdni mogą też skorzystać z nieodpłatnego Internetu.

Piękna lokalizacja powoduje, że osoby, które chcą zwiedzić znajdujące się w pobliżu, średniowieczne zamki będą to mogły robić bez problemu. To również idealny powód do planowania do tego miejsca podróży służbowej, ponieważ po całym dniu pracowniczym można odpoczywać na łonie natury. Jeśli turysta nie ma zamiaru się kwaterować w Częstochowie, to Zajazd u Hermanów będzie najlepszym wyjściem. Szczegóły każdego pobytu ustalane są indywidualnie. Obecność obok zamku Olsztyn to najlepsza propozycja dla miłośników Szlaku Orlich Gniazd.

Można wybrać się nie tylko na zamek w Olsztynie, lecz też na pozostałe zamki na Jurze. To miejsce, gdzie poza wczasami prywatnymi można zdecydować się na wyjazd integracyjny, przygotowanie przyjęcia urodzinowego albo zorganizowanie uroczystości weselnej, komunii, czy chrzcin. To też dobre miejsce pod kątem warunków do przygotowania konferencji lub spotkania służbowego. Wystarczy zobaczyć zdjęcia obiektu i przeczytać na witrynie główne wiadomości, by być zachęconym. W Olsztynie można spędzać bardzo dobrze czas, ciesząc się czarem wskazanego obiektu.