Turystyka, Wakacje

Profesjonalna sprzedaż łodzi motorowych Uttern

Serwis jaki realizuje GRUPA MARINE to przykładowy z pomysłów wszechstronnej propozycji usług, szczegółowo obejmującej: serwis łodzi motorowych, sprzedaż silników, dofinansowanie oraz pakiety ubezpieczeniowe, transport od klienta do klienta, przechowanie łodzi, jak i serwis mobilny. Firma ma specjalizację w serwisowaniu silników stacjonarnych i zaburtowych poszczególnych marek.

Spore doświadczenie w branży motorowodnej przyczynia się do tego, iż eksperci świadczą usługi na de facto wysokim poziomie. Serwis związany jest z takimi zadaniami jakimi są: serwis silników zaburtowych, serwis silników stacjonarnych benzynowych a także Diesla, zakładanie silników stacjonarnych oraz zaburtowych, dystrybucja nowych oraz wymiennych części do silników, przeprowadzanie drobnych zabiegów laminowania, czyszczenie oraz malowanie dna, zmiany wybarwienia łodzi przez oklejanie folią, zrobienie pokładu na rozmiar z miękkiego materiału formowalnego pod wpływem ciepła z dowolnym logo, zakładanie wind kotwicznych, naprawa instalacji elektrycznej, diagnostyka komputerowa przy zastosowaniu nowoczesnego systemu.

Zalegalizowany dealer dopasowuje propozycję sprzedażową do spersonalizowanych oczekiwań klientów. GRUPA MARINE zajmuje się nie tylko dystrybucją łodzi, lecz również ich serwisem. Klienci mają możliwość oczekiwać na kompleksowe świadczenia, gdyż eksperci zajmują się na równi usterkami, ale też designem łodzi. Firma pomoże też w finansowaniu, kiedy ktoś nie posiada gotówki na wybraną łódź.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY